طراحی سایت توسط تیم فنی آل طاها
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۷
کد خبر : 50
فرود سه فروند راکت حماس در تل آویو/غزه به بحران انسانی نزدیک می شود نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

خاورمیانه – منابع خبری از اصابت سه فروند راکت فجر۵ حماس به تل آویو خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری الجزیره غروب روز شنبه صدای آژیر در بخش های مختلفی از تل آویو شنیده شدو در پی آن سه فروند موشک فجر ۵ حماس در این شهر فرود آمد.

منابع صهیونیستی به اصابت دو موشک به مناطقی از تل آویو اذعان کرده اند اما هنوز از تلفات احتمالی این انفجارها خبری مخابره نکرده اند.

به گزارش خبرآنلاین برخی از کاربران توئیتر نیز به نقل از منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند که صدای آژیر خطر شنیده شده است. این منابع جزئیاتی از اصابت راکت های حماس به تل آویو منتشر نکرده اند.

با این همه شبکه تلویزیونی العالم نیز از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهر تل آویو و پس از آن شنیده شدن صدای دو انفجار در این شهر و به هوا برخاستن ستون های دود در این شهر خبر داد.
العالم به نقل از تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز از اصابت یک موشک فلسطینی ها به تل آویو خبر داد.
بحران انسانی در غزه
در همین حال شبکه روسیاالیوم در گزارشی از نزدیک شدن غزه به بحران انسانی خبر داد. به گزارش واحدمرکزی خبر حملات پی در پی هوایی رژیم صهیونیستی به نقاط مختلف غزه به کشته و زخمی شدن تعداد زیای از کودکان، زنان و سالخوردگان و بحرانی شدن اوضاع انسانی در این منطقه منجرشده است.
ارتش اسرائیل از زخمی شدن سه سرباز این رژیم براثر حمله خمپاره ای نیروهای مقاومت به شهر اسدود خبر داد. اسرائیل همچنین اعلام کرد سامانه پنجم گنبد آهنین را در تل آویو برای هدف قرار دادن موشک های حماس مستقر کرده است.

اصابت سه موشک به قدس
از سوی دیگر واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه الاقصی در خبری فوری اعلام کرد منابع رژیم صهیونیستی تایید کردند سه موشک به شهر قدس اصابت کرده است.

نظرات :

پاسخ دهید