طراحی سایت توسط تیم فنی آل طاها
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
کد خبر : 591
جزئیات دریافت وام پژوهانه ویژه دانشجویان دکتری اعلام شد نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به اینکه با کاهش تعداد دانشجویان سقف وام دانشجویی نیز کاهش پیدا کرده است گفت: در حال حاضر وام پژوهانه نیز به دانشجویان مقطع دکتری تعلق می گیرد.

به گزارش طاها نیوز خلیلی در گفتگو با  دانشجو ، در خصوص وام های دانشجویی و اینکه آیا امسال با افزایش روبرو بوده است یا خیر گفت: میزان و سقف وام های دانشجویی توسط سازمان صندوق رفاه دانشجویی تامین می شود اما امسال در تعداد دانشجویان متقاضی کمتری در این زمینه داشته ایم.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر تصریح کرد: با توجه به کمتر شدن تعداد دانشجویان قطعا سقف وام نیز کاهش داشته است اما در همه مواردی که متقاضی وام وجود داشته پرداخت صورت گرفته است.

خلیلی در ادامه با اشاره به وام پژوهانه ویژه دانشجویان دکتری اظهار داشت: در حال حاضر وام پژوهانه نیز به دانشجویان مقطع دکتری تعلق می گیرد که بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر خاطر نشان کرد: وام پژوهانه در واقع پیش از این به صورت تسهیلات بدون بازگشت به عنوان پژوهانه به دانشجویان دکتری تعلق می گرفت که از این پس به صورت وام تعلق پیدا کرده است.

نظرات :

پاسخ دهید