طراحی سایت توسط تیم فنی آل طاها
یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
کد خبر : 603
جهانبخش: از آلمان یا اسپانیا پیشنهاد داشته باشم به آن فکر می‌کنم نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

جهانبخش: از آلمان یا اسپانیا پیشنهاد داشته باشم به آن فکر می‌کنم/ نمی‌دانم در اردوی بعدی هستم یا نه

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ اگر از لیگ آلمان یا اسپانیا پیشنهاد داشته باشم، حتماً به آن فکر خواهم کرد.

 خبرگزاری فارس: جهانبخش: از آلمان یا اسپانیا پیشنهاد داشته باشم به آن فکر می‌کنم/ نمی‌دانم در اردوی بعدی هستم یا نه

به گزارش طاها علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص پیشنهادهایی که از تیم‌های مختلف به وی رسیده و همچنین حضور یا عدم حضورش در لیگ هلند صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

*  در خصوص وضعیتت با نایمخن صحبت کن و اینکه یک سال دیگر با این تیم قرارداد داری.

- بله، من یک سال دیگر با نایمخن قرارداد دارم و فعلاً‌ تصمیمی نگرفته‌ام اما صحبت‌هایی که درباره پیشنهادها می‌شود که مقداری گمانه‌زنی است. البته پیشنهادهایی به مدیر برنامه‌هایم شده است اما هنوز چیزی قطعی نیست و فعلاً‌ زمان تا پایان نقل و انتقالات دارم و می‌خواهم پس از بازگشت به هلند تصمیم خیلی خوبی بگیریم.

* خودت دوست داری فوتبالت را در کدام لیگ ادامه دهی در حالی که صحبت از پیشنهاد تیم‌های آمریکایی، انگلیسی و حتی روسی شنیده می‌شود.

- جای بازی کردنم را نمی‌توانم الان تعیین کنیم اما دوست دارم جایی بروم که بازی کنم و بعد اینکه بتوانم با حضور در تیم جدید به روند صعودی فوتبالم کمک کند و باید اجازه دهیم تا زمان همه چیز را مشخص کند. اما ان‌‌شاءالله باید زمان بگذرد و الان هم نمی‌توانم به صورت جدی و قاطع بگویم که مسیر آینده‌ام کجاست و باید به هلند برگردم تا بتوانم تصمیم بهتری بگیریم.

*  در فصلی که گذشت در نایمخن فصل موفقی را پشت‌سر گذاشتی، به طوری که جایزه گاو طلایی را هم دریافت کردی. فکر نمی‌کنی با این اتفاق کارت در ادامه راه سخت‌تر شده باشد؟

- خدا را شکر که سال خوبی پشت‌سر گذاشتم و مهم این بود که تیم ما دوباره به لیگ برگردد و خوشبختانه برای خودم هم سال خوبی بود و چیزی که خودم و باشگاه به آن فکر می‌کردیم به نتیجه رسید و در پایان فصل هم جایزه گاو طلایی را گرفتم اما این قضیه را باید فراموش کنم تا مسیر پیش‌رو را خوب طی کنم.

*  اما قبول داری که گرفتن این جایزه کارت را در ادامه سخت‌‌تر خواهد کرد؟

- سؤال سخت نپرسید!

*  مدیر برنامه‌‌ات در مصاحبه با خبرگزاری فارس اعلام کرد که اجازه حضورت در تیم‌های عربی را نمی‌دهد آن هم در حالی که پیشنهادهای نجومی خوبی از تیم‌های عربی داری.

- من به مدیر برنامه‌هایم هم گفتم که به پیشنهاد تیم‌های عربی به هیچ عنوان فکر نمی‌کنم اما من فقط به پیشنهادهای خوب فکر خواهم کرد و تصمیم‌گیری‌ام را بر روی این پیشنهادها می‌گذارم.

*  صحبت از پیشنهاد دو تیم انگلیسی هم به تو هست آن هم در حالی که حضور در لیگ انگلیس قطعاً هر بازیکنی را وسوسه می‌کند آیا سال آینده تو را در لیگ انگلیس خواهیم دید؟

- بحث علاقه من در این میان مطرح نیست، مهم این است که شرایط تیم خواهانم چطور باشد و باید وضعیت تیمی که خواهان من است با ذهنیتی که من از فوتبال دارم یکسو باشد. حالا باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

*  خودت دوست داری در کدام لیگ بازی کنی؟ خیلی‌ها معتقدند که نوع فوتبالت به لیگ‌های آلمان یا اسپانیا خیلی شبیه است.

- نمی‌شود الان این حرف‌ها را گفت چون به هر حال لیگ‌هایی که شما نام بردید لیگ‌های هستند که هر فوتبالیستی آرزو دارد در آن بازی کند اما من به جایی فکر می‌کنم که از آنجا به من پیشنهاد برسد و اگر در آینده از این لیگ‌ها به من پیشنهاد برسد قطعاً به آن فکر خواهم کرد چرا که به هر حال آرزوی هر فوتبالیستی است که در لیگ‌های معتبر دنیا بازی کند.

* موضوع جراحی پایت چه بود؟

- شرایط زانوی من الان بهتر است، البته موضوع جراحی را من جایی اعلام نکردم، جراحی نبود و فقط یک چکاب از زانوی من انجام شد اما خدا را شکر همه چیز خوب است و تمریناتم را ادامه می‌دهم تا مدت آینده که ببینم چه خواهد شد.

*  به عنوان سؤال پایانی بگو که آیا به اردوی بعدی تیم ملی می‌رسی؟

- نمی‌دانم باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

نظرات :

پاسخ دهید